Sunday, 24 November 2013

پرواز از تهران به کانادا با ارزانترین نرخ

airtransat_istanbul_montreal_tehran
پرواز از تهران به کانادا با ارزانترین نرخ
انتخاب مسر هوایی مناسب نیازمند جستجوی بسیار و داشتن تجربه است. بسیاری از عزیزانی که بعد از مدت ها انتظار بالاخره توانسته اند ویزای مهاجرتی یا توریستی کانادا را بدست آورند، در آخرین مرحله به دنبال مسیر مناسب پروازی با قیمت خوب هستند.
مسیرهای فعلی برای رفتن به کانادا (مثلا تهران – مونترال) به شرح زیر است:
لوفتانزا: تهران – فرانکفورت – مونترال
قطر: تهران – دوحه – مونترال
ایران ایر: تهران – لندن – مونترال
ترکیش: تهران – استانبول – مونترال
آلایتالیا: تهران – رم – مونترال
ایرترنزت: تهران – استانبول – مونترال

در میان پروازهای بالا ، شرکت ایرترنزت airtransat ارزانترین قیمت را در حال حاضر (آذر 1392- Nov. 2013) دارد. این شرکت کانادایی دارای دفتر مرکزی در مونترال می باشد. هدف اصلی ان هم فراهم کردن سفرهای ارزان قیمت به مقصدهای توریستی دنیا می باشد. و معمولا نسبت به فصل پرواز دارد، یعنی برای نقاط مشخصی در دنیا در زمان مشخص بلیط ارزانی دارد. مثلا برای کانادایی ها در ژانویه که هوا آنجا سرد است، پرواز به استانبول که گرم تر است را برقرار می کند. در ضمن از مونترال به تورنتو هم این شرکت پرواز دارد. که توضیحاتی را راجع به آن برای مسافرین ماه های آینده بیان می کنیم.
با یکی از پرواز های داخلی (مثلا ماهان، اطلس جت، آسمان و ...) به استانبول پرواز می کنید. راحت است چون ویزا نمی خواهد و حق انتخاب بسیاری دارید و همیشه هم پرواز برای این مسیر وجود دارد.
بلیط استانبول تا مونترال را هم باید با کردیت کارت بخرید یا از خدمات آژانس های خاصی که اینکار را انجام می دهند استفاده کنید.
حدود قیمت از 560 دلار برای مسیر رفت از تهران به مونترال است که حدود 120 دلار برای تهران استانبول و 440 دلار برای استانبول به مونترال  است.
البته کیفیت هواپیما به اندازه قطر ایرویز نیست و فقط میتوانیدیک چمدان 30 کیلویی مجانی داشته باشید.
از طرف دیگر میتوانید هزینه نصف نسبت به پرواز های دیگر پرداخت کنید.در استانبول به راحتی و بدون ویزا و قبل از پرواز گردش کنید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد نرخ بلیط هواپیما به کانادا اینجا را کلیک کنید.No comments:

Post a Comment