Thursday, 16 April 2015

بازگشایی مجدد برنامه سرمایه گذاری کبک در شهریور ماه 94

Quebec_investor_Program_2015_2016_Canada_Ganji
بازگشایی مجدد برنامه سرمایه گذاری کبک در شهریور ماه 94
یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرت کانادا، برنامه سرمایه گذاری کبک می باشد که بدون هیچ قید و شرطی به شما و خانواده اقامت دائم کانادا را از طریق استان کبک اعطاء می نماید و شما می توانید در هر کجای کانادا زندگی، کار یا تحصیل نمایید. خوشبختانه این برنامه در 3 ماه گذشته تا انتهای اسفند 93 باز بود و موکلین موسسه گنجی توانستند مدارک خود را تکمیل و برای برنامه با موفقیت اقدام کنند.
طبق آخرین اطلاعیه اداره مهاجرت کبک این برنامه Quebec Immigrant Investor Program قرار است از تاریخ August 31, 2015    الی   January 29,2016    برابر 9شهریور 1394   الی 9 بهمن 1394 بازگشایی شود. در طی این مدت اداره مهاجرت کبک فقط 1750 پرونده (که حداکثر 1200 پرونده از چین و هنگ کنگ و ماکائو خواهد بود) را قبول می نماید. موسسه مهاجرتی گنجی برای این برنامه دارای ظرفیت مشخصی از طرف بانک سرمایه گذار می باشد که برای موکلین خود در نظر خواهد گرفت. لذا اگر شرایط مندرج در برنامه سرمایه گذاری کبک به شرح زیر را دارا می باشید قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید.

نکات مشخص در این برنامه:
-          تمامی پرونده ها فقط در اداره مهاجرت شهر مونترال دریافت خواهد شد. دفتر موسسه مهاجرتی گنجی در این شهر می باشد.
-          هزینه بررسی پرونده ها به مبلغ 15 هزار دلار کانادا افزایش پیدا کرده است.
-          لیست مدارک مورد نیاز طبق آخرین ویرایش دسامبر 2014 می باشد.
-          افرادی که مدرک زبان دارند می توانند خارج از این تاریخ پرونده خود را ارسال کنند. البته توجه داشته باشید که این برنامه نیازی به مدرک زبان ندارد.
-          مبلغ سرمایه گذاری اگر افزایش پیدا نکند برابر 220 هزار دلار کانادا خواهد بود.
-          میزان دارایی ثابت (ملک یا پول نقد) متقاضی اگر توسط سفارت کانادا افزایش پیدا نکند برابر 1.6 میلیون دلار کانادا باید باشد.
-          متقاضی باید طی 5 سال گذشته دارای سابقه مدیریت یک کسب و کار مانند:(مطب، جراح، داروخانه، وکیل، شرکت، مغازه دارای پروانه کسب، مدیر رده بالای شرکت، مالکیت یا مدیریت مزرعه و ... ) باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر ما در تهران یا مونترال هماهنگ کنید.

همچنین اگر می خواهید در زمان کوتاه بدون هیچ محدودیتی پاسپورت دریافت کنید در حال حاضر برنامه کشور Antigua and Barbuda باز می باشد.
Antigua and Barbuda
از طریق تامین سرمایه 200هزار دلاری می توانید اقامت این کشور که در جنوب ایالات متحده (نزدیک میامی)واقع شده است را در مدت 3 تا 6 ماه بدون مصاحبه و ارائه مدارک تجربه کاری یا ... دریافت کنید. و با دریافت پاسپورت این کشور برای خود و فرزندان زیر 25 سال ، بدون محدودیت به 130 کشور دنیا از جمله: آمریکا، کانادا، انگلیس، اتحادیه اروپا، هنگ کنگ و ... مسافتر کنید.برای دریافت جزئیات بیشتر با دفتر تهران هماهنگ کنید.

No comments:

Post a Comment